belkaGora
 

Roleta Schüco Integralmaster

Kategoria: wnętrza rolety i żaluzje

Producent: Schüco

Roleta Schüco Integralmaster
medal_zloty

1

Ogólna ocena:

5.0

Ilość opinii: 4

Dodał: gość222
2017-12-19 12:53:51

Ilość czytań: 2655 

Opis produktu

Nowe rozwiązanie ukrytej przesłony przeciwsłonecznej to efekt współpracy marki Schüco z renomowanym niemieckim producentem przesłon przeciwsłonecznych Sun-Master Sonnenschutz GmgH. Dyskretne rozwiązanie składa się z plisowanej folii poliestrowej zrolowanej w specjalnej listwie przyszybowej. Dzięki temu, że system nie wymaga stosowania tradycyjnych prowadnic czy skrzynek, zwinięta roleta pozostaje całkowicie niewidoczna. Szeroka dostępność wielu wersji folii, różne wersje sterowania i łatwość montażu sprawiają, że Schüco Integralmaster to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być zastosowane w energooszczędnych oknach aluminiowych z serii Schüco AWS o głębokości zabudowy od 70 do 90 mm. Przesłona może osiągać duże wymiary, maksymalnie do 3500 mm wysokości i 1800 mm szerokości.

 
Dodaj Opinię
*
Twoja opinia musi zostać zatwierdzona przez administratora!

*

Ocena: *


*


* pola wymagane


 
Komentarze

mechanizm cichy, mocny i duży wybór kolorystyczny, polecam

2022-08-09 09:59:40

Opiniował: irgon

5.0

Rolety są OK - dobrze wykonane, stabilne mocowanie, duży wybór rozmiarów

2022-07-13 13:18:02

Opiniował: indzia

5.0

Mamy je od około pół roku i jesteśmy zadowoleni, roleta chodzi bez zarzutu, system działa lekko i nic się z nim nie dzieje.

2018-04-24 09:17:14

Opiniował: Żaneta

5.0

Sprawdzi się zarówno w budynkach nowych, jak i już istniejących. Montaż rozwiązania w oknie aluminiowym z serii AWS sprowadza się do usunięcia starej listwy przyszybowej i zastąpieniu jej nową, z systemem Integralmaster. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać rozwiązanie sterowane elektrycznie lub ręcznie. W pierwszym przypadku roleta jest wbudowana w dolną listwę i nasuwa się na szybę od dołu do góry. Sygnał jest przenoszony za pośrednictwem modułu SMI (Standard Motor Interface), kompatybilnego z większością systemów sterowania budynkiem BUS. Natomiast w sytuacji, gdy roleta jest obsługiwana manualnie, całość rozwiązania znajduje się w górnej listwie i zsuwa się z góry na dół. Rolety Integralmaster są zgodne z wszystkimi krajowymi i europejskimi unormowaniami dotyczącymi ochrony przeciwsłonecznej.

2017-12-19 12:53:51

Opiniował: gość222

5.0
Dodaj Produkt
Top 5
w kategorii wnętrza rolety i żaluzje
 
Top 5
w kategorii wnętrza rolety i żaluzje
w ocenie wykonawców:
 
Kontakt
belka dol
www.chemiabudowlana.info www.obud.pl www.efachowiec.pl www.jan-majster.pl www.portal-prasowy.pl
Partnerzy
sipur.pl kuma.pl kuma.pl korter.pl