belkaGora
 

SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW

Kategoria: książki poradnik

Producent: BDB

SEKRETY TWORZENIA MUROWANYCH DOMÓW BEZ BŁĘDÓW
medal_zloty

2

Ogólna ocena:

2.0

Ilość opinii: 2

Dodał: ADMIN
2017-05-24 11:22:44

Ilość czytań: 236 

Opis produktu

Jerzy Bogdan Zembrowski
poradnik ARCHITEKTA, PROJEKTANTA, WYKONAWCY, INWESTORA
Po zapoznaniu się z tą książką-poradnikiem, już praktykujący architekci, wykonawcy i inwestorzy - uświadomią sobie gdzie dotąd popełniali błędy, zaś nowi, dowiedzą się jak w prosty sposób można ich uniknąć.
Niemal dwa tysiące budynków, w których autor doradzał przy usuwaniu błędów, pozwala wysnuć wniosek, że jedynym sposobem na wyeliminowanie błędów, jest zgodny z fizyką budowli i przemyślany w detalach projekt architektoniczno-budowlany oraz wykonawstwo bez odstępstw od takiego projektu.
Gwarancją stworzenia domu bez błędów - a przy tym o najniższym koszcie budowy i najniższym koszcie eksploatacji jest optymalizacja rozwiązań technicznych w projekcie budowlano-architektonicznym w zakresie ekonomicznym, energetycznym i cieplno-wilgotnościowym. Książka jest do nabycia na stronie BDB.

 
 
Dodaj Opinię
*
Twoja opinia musi zostać zatwierdzona przez administratora!

*

Ocena: *


*


* pola wymagane


 
Komentarze

378,00 złotych z wysyłką!!! To nie jest wysoka cena. To jest cena zaporowa! Mam wrażenie, że autor lub wydawca wykazali się wyjątkowo dużą pazernością. :(

2017-10-04 11:37:01

Opiniował: paranoja

2.0

Pan, autor tej ksiązki, nie uznaje kompromisów, to może i dobrze, ale uważa ze wie wszystko najlepiej. Czytaj, ale miej swoje zdanie - to proponuje. Czytałem wiele wypowiedzi pana Z na różnych forach i uważam, że trochę ma się za człowieka wiedzącego wszystko. Jak ktoś ma inne zdanie to zaczyna go obrażać. książki nie czytałem i nie przeczytam, bo znam autora. poczytajcie sobie na róznych forach gdzie sie wypowiada.

2017-09-27 14:28:19

Opiniował: columbus

2.0
Dodaj Produkt
Top 5
w kategorii książki poradnik
 
Top 5
w kategorii książki poradnik
w ocenie wykonawców:
 
Kontakt
belka dol
www.chemiabudowlana.info www.obud.pl www.efachowiec.pl www.jan-majster.pl www.portal-prasowy.pl